Meble biurowe

Meble biurowe to główny obszar naszej działalności. Zajmujemy się ich projektowaniem, produkcją, dostarczeniem i montażem.

Współpraca z nami przebiega w 3 podstawowych etapach.

  1. Projekt biura i innych wnętrz
    Pierwszym etapem aranżacji wnętrz jest projekt w oparciu o wymiary i układ aranżowanych wnętrz. Wykonujemy go bezpłatnie w specjalistycznych aplikacjach 3D i dostarczamy Państwu na e-mail pliki graficzne wygenerowane z ich udziałem. Dzięki temu przed produkcją mebli możecie Państwo zapoznać się z aranżacją swoich pomieszczeń i dokonać ewentualnych zmian. Projekt ma kluczowe znaczenie, gdyż zależy nam na tym, byście Państwo dobrze czuli się w swoich biurach.
  2. Produkcja mebli biurowych
    Gdy etap projektowania zostanie zakończony przystępujemy do produkcji zamówionych przez Państwa mebli biurowych i foteli. Czas trwania tego etapu jest oczywiście uzależniony od wielkości i trudności projektu.
  3. Dostarczenie i montaż zamówionych mebli
    Ostatnim etapem jest dowóz i montaż zamówionych mebli. Zajmujemy się tym profesjonalnie i każdy projekt wykonujemy “pod klucz”. Efektem jest odbiór przez Państwa kompletnie wyposażonych pomieszczeń biurowych i innych wnętrz komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami wykonanymi i wdrożonymi przez naszą firmę.